תאורת לד לבית

מעוניינים לצמצם בהוצאות החשמל? מחפשים נורות חסכוניות וידידותיות לסביבה? הבחירה הנכונה ביותר עבורכם תהיה נורות לד לבית. היום, תאורה לבית בוחרים בצורה נבונה תוך חשיבה על צריכת החשמל, שמירה על סביבה ירוקה ותדירות נמוכה של החלפת נורות, עם תאורת לד תשיגו את כל המטרות. נורות לד מצליחות לספק יותר אור תוך צריכה מצומצמת של חשמל, הן מביאות עמן אורך חיים ארוך מאוד והופכות במהרה לבחירה של הצרכן הישראלי החסכן והנבון.

נציין כי נורות לד יקרות מעט בהשוואה לנורות רגילות אך כאשר בוחנים את הקנייה כהשקעה לטווח ארוך, מגלים כי תאורה לבית נכון יותר לעצב עם נורות לד. הצוות של אלול מערכות תאורה לבית מכיר היטב נורות לד, נשמח לספק לכם מידע נוסף ולהסביר על היתרונות.

תכנון נכון של תאורה לבית

את בחירת התאורה תבססו על מה שאתם אוהבים, על ההרגלים שלכם ועל עיצוב החדרים. ניתן לבחור גופי תאורה שקועים בתקרה, תאורת קיר, ספוטים, מנורות עומדות, מנורות שולחן, תאורה מתאימה לאמבטיה, תאורה לבנה למטבח או לפינות עבודה ועוד.

כדאי לדעת, גם אם בחרתם תאורה לבית בצורה חסכונית ויצרתם עיצוב מיוחד המחמיא לבית, כדאי להרבות ככל האפשר בשימוש באור השמש הטבעי. הקפידו להציב את התאורה במיקום מתאים שיאפשר גם כניסת אור טבעי אל הבית, בשעות אחר הצהריים ניתן להיעזר בגופי משניים בבית לתמיכה באור השמש הנחלש בהדרגה עם שקיעת החמה.

טיפים שימושיים לבחירת  תאורה לבית

א. תאורה נסתרת יוצרת אווירה, תאורה עומדת מספקת יותר אור בחדר, תאורה שקועה מומלצת לפינות קריאה. 
ב. אוהבים את גופי התאורה הקלאסיים של פעם? היום תוכלו למצוא גם את הדגמים של פעם בעיצוב מודרני חדשני. 
ג. תאורה לבית בוחרים תוך הגדרת הצרכים ואופי השימוש בחדר, האם מדובר בגוף תאורה באמצעותו נרצה להאיר חלל גדול או רק פינת קטנה?
ד. תאורה בוחרים תוך שיקולי תקציב, זכרו כי נורות לד הן נורות חסכוניות ושלבו אותן באזורים רבים ככל האפשר בבית.

logo בניית אתרים