תאורת לד למטבח

משהו טוב מתבשל במטבח שלכם, בחירה נכונה של תאורה למטבח יוצרת אווירה נוחה לבישול וגם נעימה. זה הזמן לעבור להשתמש בטכנולוגיה חדישה בתחום התאורה ולהחליף את נורות הפלורסנט הישנות. עם טכנולוגיות לד יש לכם הזדמנות ליהנות מתאורה חסכונית בצריכת החשמל, עם תאורת אווירה תהפכו את המטבח שלכם למקום הרבה יותר נעים בעבורכם ובעבור כל שאר בני הבית.

צוות אלול מערכות תאורה מזמין אתכם להתרשם ממבחר פתרונות תאורה למטבח ולבית, אנו מציעים מגוון גדול של גופי תאורה. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות תאורה מתאימים לכל מטבח ולכל סגנונות העיצוב.

מטבח אווירה מעוצב

בשנים האחרונות אנו נחשפים לתכניות בישול שהופכות את השהייה במטבח לבילוי של ממש. רבים נדבקו בחיידק הבישול, הם משקיעים משאבים רבים בעיצוב נכון של המטבח, רכישת מיטב המכשור למטבח, בחירה קפדנית של כלים וכעת גם בבחירה נכונה של תאורה למטבח ליצירת אווירה נעימה ומודרנית. אם בעבר הובילו רק שיקולי נוחות את בחירת גופי התאורה למטבח היום העיצוב מקבל משקל רב יותר. אם גם אתם מבלים שעות ארוכות במטבח, אם גם אתם השקעתם רבות בעיצוב ואבזור המטבח שלכם, זה הזמן לבחור גם תאורה מתאימה.

תאורה למטבח על פי שימוש

עיצוב נכון של תאורה למטבח הוא כזה המתבסס על גוף תאורה אחד ראשי יחד עם תוספת של כמה גופי תאורה קטנים יותר באזורי הפעילות העיקריים. כך למשל, נמליץ על התקנה גופי תאורה מתאימים לפינת האוכל הקטנה במטבח, לאזור ספרי הבישול, לאזור ההכנות והבישול וגם לאזור הכיריים. את בחירת העיצוב נתאים לעיצוב הכללי של המטבח ולעיצוב הבית כולו. מטב מואר נכון הוא מטבח נוח ובטיחותי יותר לבישול, כך לא תבלבלו עוד בין המלח לסוכר רק בגלל תאורה לא  מספיקה.

דגש נוסף כדאי לשים על בחירת נורות איכותיות למטבח ולבית כולו, נורות חסכוניות בצריכת החשמל ועמידות, נורות אותן לא יהיה עליכם להחליף לעתים קרובות. חפשו את תאורת הלד במטבח ובשאר אזורי הבית, עם תאורת לד הבית שלכם מואר בצורה נוחה ומודרנית תוך צמצום צריכת החשמל.
logo בניית אתרים