1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. גופי תאורה

גופי תאורה

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים אחר גופי תאורה לבית, כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים של מעצבי פנים ומומחים בתחום התאורה לבחירת גופי התאורה המתאימים ביותר לכם ולבית שלכם. בית מעוצב ונוח הוא בראש ובראשונה בית מואר, בעזרת בחירה נכונה של גופי תאורה תוכלו לייצר אווירה מיוחדת, להבליט אזורים מסוימים ולטשטש אזורים פחות מחמיאים.

כדאי לדעת, גופי תאורה טובים יהיו טובים גם לחשבון החשמל שלכם ולסביבה, צוות אלול מערכות תאורה גאה להציע גם לכם אפשרויות תאורה לבית על בסיס תאורת לד החסכונית, תאורה באמצעותה תצליחו לחסוך בהוצאות החשמל ולתרום כך לשמירה על סביבה ירוקה.

טיפים חיוניים לבחירה נכונה של תאורה מחמיאה לבית

תאורה בוחרים בצורה מעשית

בעבר נהוג היה לבחור גופי תאורה לבית בצורה פרקטית מעשית בלבד, המטרה הייתה הכנסת אור אל הבית ללא שיקולים של עיצוב. לשמחתנו, התקופה הזו מאחורינו, היום אפשר למצוא מבחר עצום של פתרונות תאורה לבית. שימו לב, בתוך כל המבחר העצום הזה עליכם עדיין לבסס את הבחירה על גופי תאורה שיצליחו לייצר בעבורכם את כמות האור הדרושה בכל חדר. יש פתרונות תאורה מתאימים למטבח, לסלון, לחדרי שינה עם תאורה רכה, לעמדות עבודה ועוד, ככל שתהיו ממוקדים יותר בהגדרת הצרכים והציפיות שלכם כך תוכל לסייע לכם לבחור במהרה את פתרון התאורה המתאים ביותר.

גופי תאורה חסכוניים

תעריפי החשמל בישראל אינם נמוכים, כולנו שואפים ככל האפשר לצמצם בהוצאות החשמל. לכן, במידת האפשר נבחר תאורה חסכונית או גופי תאורה שאפשר להתקין בהם גם נורות לד חסכוניות.  כדאי לדעת, קיימות היום נורות הצורכות פחות חשמל ומפיצות יותר אור, הנורות האלו הן גם נורות עמידות. 

גוון האור ליצירת אווירה

רוב המעצבים ממליצים על נורות עם גוון צהוב לבית, אלו הן נורות המפיצות אור בגוון צהבהב דומה מאוד לאור השמש. אנו מעדיפים את הנורות האלו מתוך הרגל לאור השמש הטבעי. נורות צהבהבות מכניסות אל הבית גם יותר חמימות. כדאי לדעת, התאורה הצהובה גם יותר מחמיאה, תאורה לבנה אפשר לשלב במטבח, בפינות עבודה, זוהי תאורה המעניקה אווירה של משרד או מטבח במסעדה.
logo בניית אתרים