גופי תאורה לבית

מתכננים קנייה של גופי תאורה לבית שלכם? רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בדגמים הסטנדרטיים כדאי לכם ללמוד מעט על החידושים האחרונים בתחום, על אפשרויות תאורה לבית עם גופי תאורה משוכללים וחסכוניים, על אפשרויות העיצוב ועוד.

היום, גופי התאורה הם פריט עיצובי לכל דבר, גופי תאורה לבית בוחרים בהתאם לסגנון העיצוב של הבית וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם צוות מקצועי המכיר היטב את כל החידושים בתחום, צוות מקצועי שיוכל לסייע לכם לבחור נכון.
עם הצוות המקצועי של אלול מערכות תאורה אתם בידיים טובות.

פיזור נכון של התאורה בבית

מיקום נכון של גופי תאורה לבית יאפשר לכם להאיר את הבית בדיוק כפי שאתם רוצים וצריכים. בעזרת התאורה הנכונה הממוקמת במקומות הנכונים תצליחו להבליט את האזורים והרהיטים בבית שכדאי להבליט ולהצניע את אלו שתרצו פחות להבליט.

כדאי לדעת, מיקום נכון של גופי תאורה לבית חשוב גם למניעת היווצרות של צללים בבית, עליכם לבחור נכון את כיוון התאורה בכדי למנוע את הצללים. מיקום נכון של התאורה חשוב במיוחד בחדרים גדולים כמו סלון או מטבחים גדולים. בכדי להאיר חדרים גדולים תוך יצירת אווירה נעימה כדאי יהיה לבחור מספר גופי תאורה תוך פיזור נכון בחדר, כאשר התאורה מגיעה ממספר כיוונים תצליחו להימנע מהיווצרות של צללים הגורעים מעיצוב החדר.

ספוטים – למי זה מתאים? 

רגע לפני שאתם מתקינים ספוטים לתאורה באחד החדרים חשוב לבחור את המיקום הנכון, ספוטים הם גופי תאורה ממוקדים, הם מתאימים לפינת קריאה, כניסת הבית, פינת עבודה. כמו כן, כדאי להימנע מהתקנה של ספוטים מעל פינת ישיבה.

תאורה לפינת טלוויזיה

צפייה בטלוויזיה תהפוך הרבה יותר מהנה עם התאורה הנכונה, ההמלצה שלנו תהיה בחירה על פי ההעדפה האישית שלכם. יש המעדיפים צפייה בטלוויזיה לצד תאורה חזקה בעוד אחרים יעדיפו לעמעם את האורות. טיפ נוסף, גופי תאורה הממוקמים מול הטלוויזיה נוטים להשתקף בה, המיקום הנכון של התאורה יהיה מאחורי הטלוויזיה או באחד מצדדיה.

הקדישו מחשבה לבחירת גופי התאורה ומיקומם בבית, האירו את הבית בחוכמה ותצליחו להפוך אותו נוח יותר, חסכוני יותר, מעוצב וביתי.

logo בניית אתרים