1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ייצור מנורות לד

ייצור מנורות לד

בשנים האחרונות תאורת לד זוכה לביקוש רב, בהתאם לכך, ייצור מנורות לד הפך תכוף ומורחב. השיפורים הטכנולוגיים שהוכנסו בנורות לד הפכו אותן פופולריות ומבוקשות, הצרכן הישראלי שמח על האפשרות לקבל נורות חסכוניות, עמידות, מעוצבות, ידידותיות לסביבה, מבחר גוונים של אור ומחירים נוחים. הגברת ייצור מנורות לד נולדה בעקבות דרישה של הצרכנים, כל העוסקים בתחום התאורה מסכימים כי ייצור מנורות לד נדרש, הם מסכימים גם כי נורת לד מספקת לצרכן תאורה איכותית ותמורה ראויה למחיר.

למה כדאי לבחור נורות לד לבית?

השיפורים הטכנולוגיים הגבירו את כמות האור אותו מפיצות נורות לד ללא עלייה משמעותית בצריכת החשמל. היחס בין צריכת החשמל של הנורה לבין כמות האור אותו היא מפיצה טוב יותר בהשוואה לנורות הליבון קלאסיות. יותר ויותר צרכנים בוחרים היום להחליף נורות הליבון בבית בנורות לד חדישות ועמידות יותר. נציין גם כי בניגוד לנורות הליבון נורות לד אינן מתחממות, דבר המאפשר לעצב עמן גופי תאורה מיוחדים לבית.

יתרונות של נורות לד לבית

א. נורה עם פליטת חום נמוכה, הנורה כמעט ואינה מתחממת כלל.

ב. אפשרות לחיסכון משמעותי בחשבון החשמל תוך החלפת כל הנורות בבית לנורות לד.

ג. עמידות ארוכת טווח, נורות לד נהנות מקצב דעיכה איטי.

ד. אין צורך בתחזוקה.

ה. הנורות אינן פולטות חומרים מסוכנים או קרינת UV.

ו. מבחר גוונים של אור : יש ייצור מנורות לד אור לבן, אור חם, אור יום ועוד.

בצורה הדרגתית, תאורת לד הופכת לאמצעי התאורה הראשי בכל בית, משרד, בעת עסק ומוסד ממשלתי, היא מחליפה את גופי התאורה הקיימים. קצב הפיתוח המהיר של תאורת לד מביא עמו יתרונות רבים, כדאי להתעדכן בנורות החדישות ביותר. הצוות המקצועי של אלול מערכות תאורה מכיר היטב נורות לד, אנו מכירים היטב את שיטת הייצור ואת התפוקה המרבית שאפשר להפיק מכל נורה. בכל גופי התאורה אנו מקפידים על עבודה עם יצרנים מוכרים המספקים מוצרים איכותיים, התוצאה היא גופי תאורה עמידים לשנים עם עצמם תאורה נכונה וצריכת חשמל מצומצמת ירוקה.

logo בניית אתרים