1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מערכות תאורה

מערכות תאורה

בחירה נכונה של מערכות תאורה לבית תעניק לכם סביבת מגורים נוחה יותר ללא פשרות בתחום העיצוב. אם בעבר הותקנו בכל הבתים אותן מערכות תאורה סטנדרטיות פשוטות, היום כבר מציע ענף התאורה מבחר גדול של אפשרויות תאורה לבית המעוצב.

אלו מערכות תאורה מתאימות לבית שלנו?

צוות אלול מערכות תאורה מחזיק בניסיון עשיר בתחום, כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים כלליים בתחום, מענה אישי לשאלות נקודתיות לגבי בחירת התאורה המתאימה לכם ביותר ניתן לקבל תוך פנייה אישית אל הצוות. מערכת התאורה המתאימה לכם ביותר היא זו העונה לצרכים ולציפיות של בני הבית, יש המעדיפים גופי תאורה חזקים ויש המעדיפים תאורה רכה יותר. לכל אזור בבית נהוג להתאים את התאורה המתאימה, ישנן מערכות תאורה המיועדות לחדרי שינה, מערכות למטבח, מערכות לסלון, מערכות לחדרי שינה וכן הלאה.

טיפים של המומחים לעיצוב התאורה בבית

בעזרת גופי תאורה מעוצבים הממוקמים נכון תוכלו להאיר את החדר בצורה שונה, עם גופי התאורה הנכונים תצליחו להפוך את החדר מעוצב ומלא סגנון. החלפת גופי התאורה בחדר היא דרך מצוינת לעצב מחדש את החדר בסגנון מודרני במהירות וללא הוצאה כספית גבוהה.

טיפ 1

הוספת גופי תאורה נוספים לחדר. פרט למנורת התקרה הראשית כדאי יהיה לשלב בכל חדר גם גופי תאורה נוספים בכדי לייצור אווירה רכה ולאפשר כמה אפשרויות של תאורה רכה או חזקה. בעזרת תאורה ניתן יהיה להבליט אזורים מסוימים בחדר להציע אחרים.

טיפ 2

מחפשים את הדרך לשבור את הסימטריה בסלון ולהפוך את העיצוב מיוחד יותר? עם מערכות תאורה מודרניות תוכלו לשבור את הסימטריה ולייצור אווירה מיוחדת תוך משחקי אור. המיקום אותו אתם בוחרים לכל גוף תאורה משמעותי ליצירת האווירה. למראה מיוחד כדאי יהיה לבחור מערכות תאורה מיוחדות, אצלנו באתר אלול מערכות תאורה תוכלו למצוא דגמים מיוחדים לצד הדגמים הקלאסיים.

טיפ 3

תאורה יש לבחור תוך שיקולים מעשיים, עליכם להתאים את התאורה לשימושים שלכם בחדר. כך למשל נבחר תאורה חזקה וברורה בעבור המטבח או חדר העבודה, תאורה רכה בעבור חדרי שינה, תאורה מעוצבת בעבור הסלון ועוד. 

logo בניית אתרים