1. דף הבית
  2. תאורה לבית
  3. תאורת לד לבית

תאורת לד לבית

אחד היעדים החשובים בשיפוץ בית הוא שינוי התאורה. תאורת לד לבית מאירה את החדר מהגובה, ומפרידה חלקים ואזורים שונים, כך שכל הבית מואר באמצעות שימוש בנורות קומפקטיות המעניקות סגנון תאורה אהוב.


מתחילים את התהליך עם גופי תאורה לבית

השימוש המומלץ בתאורת לד לבית הוא בחירת נורות המאפשרות תאורה המחזיקה מעמד לטווח הארוך ביותר. קיימים מספר גופי תאורה לבית המותאמים לתאורת לד וניתנים להרכבה על מתקני תאורה קונבנציונליים. מגורים הם מוצרים בעלי דירוג גבוה המשתמשים באנרגיה מופחתת ברמה של לפחות 75%, וטווח החיים שלהם ארוך יותר פי 25 מתאורת ליבון.


הקשבה למומחים

מומחי תאורת לד לבית מסייעים לך להבין את יעילות השימוש בגופי תאורה לבית ואת משמעות תפוקת האור. חשוב ליישם את עצות המומחים, שכן הבנה בגופי תאורה לבית אינה אינטואיטיבית ואתה עלול לבצע מספר טעויות. מומלץ לרכוש מספר נורות להתנסות בסגנונות תאורה שונים. החשמל. במונחים שנתיים, מדובר בחיסכון עצום במחירי החשמל של היום.


תאורת לד לבית היא דבר מדהים

כשמשתמשים בנברשות בגדלים וגוונים שונים, התאורה יכולה להיראות כמו סרט מצויר, בהשפעה אותה לא ניתן להשיג מנורות קונבנציונליות. התאורה מעניקה לחדר תחושת יוקרה, וניתן להשתמש בה להשגת כל סגנון אווירה רצוי. משחררות כשמונים אחוזים מהאנרגיה שלהן כחום. מוצרי תאורת לד לבית. זמינים כיום במגוון נרחב של מוצרי צריכה לבית ולתעשייה.

תאורת לד לבית - אלול מערכות תאורה

תאורת לד חסכונית לבית

תאורה לבית

ירשת מהסבתא נברשת בדולח עתיקה ומרהיבה?

תוכל להתקין עליה גופי תאורה לבית ולהפוך את הסלון שלך או את חלל המדרגות הפנימיות לזוהר. נברשת כזו דורשת שימוש בתאורת לד לבית המספקת כמות אור מרהיבה, ואין צורך לחשוש מפני אורך החיים של גופי התאורה.


תאורה חמה

גופי תאורה לבית זמינים במגוון טמפרטורות וגוונים. רוב האנשים מעדיפים להשתמש בתאורת לד לבית המעניקה תחושת אור חם, הנובעת למעשה מטמפרטורת צבע קרירה. לכן אם תמצא את עצמך מבולבל מהאפשרויות, התייעץ עם המומחים למציאת התאורה המתאימה ביותר לצרכיך.


חשוב לזכור שהארת מקומות סגורים צריכה להתבצע עם רמות אור נמוכות הגורמות לתחושה טובה יותר ממנורות חמות.

logo בניית אתרים